19-03-2019, imieniny obchodzą: Józef, Bogdan, Marek


Aktualności

VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP w NARCIARSTWIE
Autor: Łukasz , 2018-12-27 08:36:50

VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP w NARCIARSTWIE ALPEJSKIM i SNOWBOARDZIE odbędą się w dniach 9 -10.02.2019 r. na stoku Stacji Narciarskiej Polana Sosny w Niedzicy pow. nowotarski. Podczas mistrzostw wszyscy zawodnicy obowiązkowo startują w ubraniu specjalnym i hełmie strażackim. Mistrzostwa podzielone są na odrębnie klasyfikowane zawody indywidualne i drużynowe. Jednostki OSP mogą zgłosić swoich reprezentantów do konkurencji indywidualnej i drużynowej lub jednej z nich.

W pierwszym dniu zawodów rozegrana zostanie Konkurencja Indywidualna Slalom Gigant w Narciarstwie i Snowboardzie. Klasyfikacja w konkurencji slalom narty jest z podziałem na druhów i druhny, a także wiekowym 18 – 40 lat oraz 41 lat i więcej, snowboard bez podziału.
W drugim dniu zawodów rozegrana zostanie Konkurencja Drużynowa Strażacki Slalom Gigant. W tej konkurencji startują 4 osobowe drużyny narciarskie i snowboardu, a trasę slalomu drużyny muszą pokonać z wężem strażackim. Drużyny narty klasyfikowanie są z podziałem na druhów, druhny oraz mikst, czyli zespoły mieszane składające się z 2 druhów i 2 druhen. Konkurencja drużynowa w snowboardzie klasyfikowana jest bez powyższego podziału,a skład 4 osobowej drużyny może być w dowolnej kombinacji ilościowej druhów i druhen. Można także zgłosić drużynę składający się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, Gminy lub powiatu.
Zapisy trwają do 07 lutego 2019.

Kontakt do organizatorów i szczegółowe informacje w sprawie zawodów: tel. 731 880 083,  e-mail: tokbike1@op.pl
Facebook: Ogólnopolska Olimpiada Strażaków OSP

Organizatorzy:
Dariusz i Zbigniew Tokarscy TOK-BIKE / TEVENT Szczawnica

Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie

 

Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie - Wszelkie Prawa Zastrzeżone     na stronie:  | odwiedziny: