18-12-2018, imieniny obchodzą: Laura, Boguslaw, Gracjan

Aktualności

IX Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze
Autor: Łukasz , 2018-07-17 10:08:28

W dniu 14 lipca 2018 r. zostały przeprowadzone IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze  Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu krakowskiego-ziemskiego. Zawody odbyły się na boisku sportowym LKS Wisła Jeziorzany w Jeziorzanach, gm. Liszki i były objęte patronatem Starosty Krakowskiego - Wojciecha Pałki. W zawodach udział wzięło 29 drużyn pożarniczych jednostek - 17 drużyn męskich i 12 drużyn żeńskich. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch punktowanych konkurencjach tj: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m. i ćwiczenie bojowe.

17. OSP Krzęcin

Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego Kraków-ziemski, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Urząd Gminy Liszki. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w swoich kategoriach, uczestnicy zawodów otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody finansowe od Starosty na zakup sprzętu. Miejsca od 4 do 6 otrzymały wyróżnienie finansowe od Starosty. Dodatkowo za I miejsce w grupie "C" zwycięzca otrzymał defibrylator ćwiczebny ufundowany przez firmę AVIVA, zwycięzca w grupie "A" otrzymał nagrodę ufundowaną przez firmę VegaDruk. Wójt Gminy Liszki ufundował puchar i nagrodę rzeczową jako wyróżnienie dla drużyny, która zajęła 12 miejsce w kategorii "C". Zawody zostały przeprowadzone w duchu sportowej rywalizacji przy bardzo dobrych warunkach technicznych i organizacyjnych. Pogoda również dopisała do samego końca.